Informace k 3. výzvě kotlíkových dotací

18.3.2019 — Monika Kováčová   Aktuality

Město Břidličná  vyzývá občany, kteří mají zájem o výměnu kotle podáním žádosti o dotaci a následně uskutečnit realizaci pomocí půjčky na předfinancování, aby svůj záměr nahlásili na obec do 30. 4. 2019.

Zástupce města Břidličná bude následně žadatelům nápomocen při zpracování samostatné žádosti o dotaci, smlouvy o výpůjčce a další potřebné administrace. Jedná se o poslední kotlíkovou dotaci, a proto město Břidličná apeluje na všechny vlastníky rodinných domů, aby tuto jedinečnou šanci za pomoci města využili. Podrobnější informace lze získat na městě Břidličná (nebo v kanceláři MAS RÝMAŘOVSKO, o.p.s. nám. Míru 2 Rýmařov). Dále také na stránkách krajského úřadu MSK, www.lokalni-topeniste.msk.cz.

Krajský dotační program, v rámci kterého budou moci žadatelé v Moravskoslezském kraji podávat své žádosti o dotaci na výměnu kotle, bude vyhlášen nejdříve v měsíci dubnu 2019.

Termín příjmu žádostí o dotace předpokládáme nejdříve od května 2019.

Pro bližší informace o podmínkách dotačního programu, termínech a jednotlivých detailech výzvy sledujete zde

Kotlíkové dorace.pptx

SOR - Dotace na výměnu kotlů.docx