Volný byt 1+kk v bytovém domě pro seniory Vila Gardénie v Rýmařově

12.12.2018 — Monika Kováčová   Aktuality

Dovolujeme si Vás informovat o uvolnění bytu 1+KK v bytovém domě pro seniory Vila Gardénie, který se nachází na Nerudově ulici 24 v Rýmařově.

Byt bude k pronájmu od 3.1.2019.

Vila Gardénie je určena seniorům nad 50 let, kteří požadují nadstandardní bydlení v klidné části města, přesto v těsné blízkosti centra, a touží po zachování přirozeného životního stylu.

Vila Gardénie nabízí pronájem 11 nadstandardních jednopokojových a dvoupokojových malometrážních bytů o velikosti 26 – 56 m2 přizpůsobených potřebám seniorů s možností individuálního využití služeb. 4 byty jsou plně bezbariérové. Ve všech bytech jsou kuchyňské linky se sporákem se sklokeramickou deskou a odsavačem par, vestavěná skříň a plně vybavené sociální zařízení. Každý byt má svůj balkon nebo terasu. Nedílnou součástí vily je i přilehlá zahrada s venkovním posezením, kterou mohou obyvatelé celoročně využívat.

Veškeré informace, včetně objednání prohlídky uvolněného bytů získáte:

Vila Gardénie

Nerudova ul. 24, 795 01 Rýmařov